Kurumsal

Hidrokar İnşaat yurt içi ve yurt dışında, çeşitli alt yapı ve üst yapı taahhüt işleri üstlenmek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Gençliğinden gelen dimanizmini, olgunluğun getirdiği tecrübesi ile harmanlamayı ve kaliteden ödün vermemeyi sürekli kendine ilke edinen firmamız; kuruluşundan bu yana üstlendiği her işi zamanında ve yüksek kalite ile teslim ederek özellikle Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü, İller Bankası ve Çeşitli Yerel Yönetimler gibi kurum ve kuruluşlar nezdinde saygın bir yer edinmiştir.


Gücünü bir aile olmaktan alan personel kadromuz, sürekli son teknolojileri takip ederek yenilediğimiz makine parkımız ve her koşulda kırmızı çizgimiz olan ilkelerimiz sayesinde, kuruluşumuzda ortaya koyduğumuz ülkenin en saygın ve güvenilir firmalarından biri olma hedefi yolunda çok hızlı adımlar kat ettik ve etmekteyiz.


Firmamız; kuruluşundan itibaren geçen kısa süre zarfında inşaat sektöründe elde ettiği önemli yeri edinmesini sağlayan prensip ve ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürerek ve hep daha fazlasını hayal ederek kendisini ve ülkemizi daha ileriye taşıyacak projelere imza atmaya devam edecektir.


Gurur duyulacak bir geçmiş için, geleceği tasarlamaya devam ediyoruz.